Konferencje i bankiety

PGE Narodowy jako największe centrum konferencyjno-kongresowe w Warszawie jest magnesem dla przedsiębiorców. To właśnie na płycie obiektu odbywały się najważniejsze rozmowy w trakcie szczytu NATO czy COP-19 i to na niej prezentowano wystąpienia podczas posiedzenia Rady Gubernatorów Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju. Obiekt oferuje organizatorom konferencji
i spotkań biznesowych inne możliwości niż hotele i typowe centra kongresowe. Jego przewagą jest wielofunkcyjność. Na potrzeby wydarzeń biznesowych udostępniane jest również centrum konferencyjne, które jest w stanie pomieścić 2 000 gości oraz Biznes Klub z Galerią o powierzchniach 3 200 m2, w których można zorganizować wydarzenia dla 1 000 osób w ustawieniu teatralnym.


Adres PGE Narodowego na zaproszeniu stał się już gwarancją udanego wydarzenia, a doświadczeni praktycy z branży spotkań i eventów wiedzą, że miejsce jest bardzo ważne. Wpływa na sukces całego przedsięwzięcia i opinię wśród jego uczestników.
Oryginalna przestrzeń, dobra lokalizacja, personalizacja i wysoka jakość świadczonych usług to najważniejsze cechy poszukiwane przez organizatorów wydarzeń i to wszystko oferuje PGE Narodowy.