Konferencja SEMAFOR to jedno z najważniejszych wydarzeń dotyczących świata bezpieczeństwa informacji i audytu IT w Polsce. W 2018 roku w konferencji wzięło udział ponad 500 uczestników, którzy mogli wybierać spośród 40 prelekcji. SEMAFOR to idealne miejsce do zapoznania się z bieżącymi zagrożeniami i ciekawymi case studies, zdobycia nowego doświadczenia oraz nawiązania i podtrzymania relacji w środowisku bezpieczeństwa i audytu IT.

Na tegorocznej edycji konferencji chcemy zadać pytanie jak nowe wektory ataków i zmieniająca się cyfrowa rzeczywistość wpływają na nasz krajobraz cyberbezpieczeństwa. Czy umiemy chronić nasze przedsiębiorstwa przed wyciekiem i zmianą informacji, sabotażem? Czy mamy do tego narzędzia, procesy? Czy umiemy wykrywać ataki na naszą infrastrukturę, przeciwdziałać działaniom szpiegowskim?

Firmy muszą zmierzyć się z istotnym wyzwaniem, jakim jest narażenie na dezinformację, w tym na informacje wprowadzające w błąd czy też po prostu fałszywe.

Dla sympatyków PGE Narodowego organizatorzy przygotowali specjalną zniżkę -10 procent. Aby skorzystać z preferencyjnej ceny, przy rejestracji należy wpisać kod: PGE lub zarejestrować się poprzez link: www.computerworld.pl/konferencja/semafor.