Nowoczesne powierzchnie biurowe na PGE Narodowym

Autor: |Data: 5 lutego 2019

Idealna lokalizacja, nowoczesna infrastruktura i wyjątkowy widok na Warszawę to tylko niektóre z największych zalet powierzchni biurowych dostępnych na PGE Narodowym. Jeśli szukasz atrakcyjnej lokalizacji dla swojej firmy, ta oferta jest dla Ciebie!

Powierzchnie biurowe PGE Narodowego zajmują blisko 10 tysięcy mkw. Ponadto do dyspozycji wynajmujących jest także przestronny parking podziemny, mający 1800 miejsc. 

Biura posiadają bogate wyposażenie. Mowa m.in. o klimatyzacji, dwustronnym zasilaniu, strukturalnym okablowaniu czy podnoszonych podłogach. Dodatkowo cała strefa biurowa ma nadzór ochrony. 

Dużym atutem dostępnych powierzchni biurowych jest wyśmienita lokalizacja PGE Narodowego. Na arenę można dostać się korzystając ze wszystkich środków komunikacji miejskiej, dzięki którym dosłownie w kilka minut można też znaleźć się w ścisłym centrum Warszawy. Ponadto z biur PGE Narodowego rozpościera się piękny widok na stolicę albo płytę PGE Narodowego.

Minimalny okres najmu to 1 rok. Wynajmujemy biura o powierzchni od 50 do 340 mkw. Aby omówić dokładne warunki najmu, skontaktuj się z naszym działem sprzedaży wypełniając formularz kontaktowy.