Postaw na bezpieczeństwo! #przejdźnahybrydę

Autor: |Data: 7 października 2021

Popularność spotkań hybrydowych rośnie dynamicznie. Udowadnia to znana wyszukiwarka Google, w której jedną z coraz częściej wyszukiwanych fraz jest "Co to jest wydarzenie hybrydowe?". Są to spotkania, które częściowo odbywają się w sieci, a częściowo – w realu. 

Pandemia koronawirusa wpłynęła na funkcjonowanie wielu branż, spowodowała destabilizację i zatrzymała ich rozwój. Jednak w przypadku niektórych gałęzi gospodarki nie można mówić tylko o stratach, a o zyskaniu innej perspektywy rozwoju i szansy na wprowadzenie dotąd nieplanowanych zmian. Tak stało się z branżą MICE, czyli szeroko rozumianą organizacją imprez biznesowych, takich jak: wydarzenia firmowe, wyjazdy motywacyjne, imprezy integracyjne, czy konferencje i targi branżowe.

Specyfika organizacji takich wydarzeń powoduje, że elastyczne dostosowywanie się do wciąż zmieniających się okoliczności jest ogromnym wyzwaniem. Organizatorzy muszą zmierzyć się nie tylko z naniesionymi na nich restrykcjami, ale również z podejściem społeczeństwa zarówno do organizacji, jak i uczestniczenia w wydarzeniach. Podczas gdy część z nas nadal woli pozostać w domu i uczestniczyć w spotkaniach online, pozostali są już spragnieni kontaktu z ludźmi, dyskusji na żywo oraz networkingu. Powstała więc płaszczyzna do zagospodarowania łącząca potrzeby obu stron.

Idealnym rozwiązaniem okazało się wprowadzenie do firm wydarzeń hybrydowych, których popularność w ostatnich miesiącach dynamicznie rośnie. Są to spotkania, które częściowo odbywają się w sieci, a częściowo – w realu. Jednym z wielu dowodów potwierdzających wzrost zainteresowania tą formą spotkań jest znana wyszukiwarka Google, w której jedną z coraz częściej wyszukiwanych fraz jest "Co to jest wydarzenie hybrydowe?". Hybrydowość w tym znaczeniu oznacza nic innego jak to, że pewna grupa uczestników może być zgromadzona w konkretnym miejscu i uczestniczy w wydarzeniu osobiście, a pozostali uczestniczą w wydarzeniu zdalnie. Takie rozwiązanie ułatwia przyciągnięcie większej liczby uczestników i partnerów. Jest również bezpieczne w przypadku nieprzewidzianych okoliczności, ponieważ daje możliwość przeniesienia wydarzenia w całości do online’u, jeśli sytuacja będzie tego wymagała.

Mieszany typ spotkania nie tylko podnosi rangę wydarzenia, ale zapewnia również zdecydowanie większy zasięg. Wprowadzenie nowych rozwiązań technologicznych oraz przekazu video pozwala wziąć udział w spotkaniu nieograniczonej liczbie uczestników. Interaktywne i nowoczesne rozwiązania pozwalają na zadawanie pytań i korzystanie ze specjalnie zaprojektowanego chatu. Wszystko odbywa się w czasie rzeczywistym, co pozwala na udział w głosowaniu czy ankiecie wszystkim uczestnikom wydarzenia niezależnie od miejsca, w którym się znajdują.

PGE Narodowy, jako lider branży spotkań, jest zarówno idealnym miejscem, jak i partnerem do organizacji tego typu wydarzeń. Dbałość o przestrzeganie obowiązujących procedur bezpieczeństwa, unikalna sceneria areny oraz jej solidni partnerzy technologiczni sprawią, że każde spotkanie hybrydowe będzie profesjonalne, zorganizowane na najwyższym poziomie, prestiżowe i przede wszystkim wyjątkowe ze względu na miejsce, w którym się odbywa. Interaktywne oraz nowoczesne rozwiązania proponowane przez obiekt wprowadzą uczestników wydarzenia w nowy wymiar spotkań. PGE Narodowy to miejsce nowych możliwości dla Twojej firmy i jej klientów.

#przejdźnahybrydę

Zorganizuj wydarzenie hybrydowe na PGE Narodowym

Skontaktuj się z nami!

+48 22 295 95 55