Zarezerwuj lożę VIP na pierwsze w naszym kraju tak spektakularne wydarzenie driftingowe

Autor: |Data: 19 lipca 2023

Wszyscy fani motoryzacji, którzy kochają unikalne samochody oraz perfekcję w każdym ruchu prowadzących je kierowców z pewnością już nie mogą się doczekać spektakularnego i jedynego w swoim rodzaju wydarzenia driftingowego - Drift Masters European Championship 2023 Grand Finale, które będzie perfekcyjnym zwieńczeniem tegorocznego sezonu w zawodach mistrzów kierownicy.


15 i 16 września będą dniami prawdziwego driftingowego święta. Na największym polskim stadionie - PGE Narodowym zmierzą się najlepsi zawodnicy na świecie, żeby rywalizować o tytuł Mistrza Drift Masters European Championship.

Przyjdź i zobacz to wydarzenie z najbardziej ekskluzywnych i gwarantujących pełną prywatność lóż VIP PGE Narodowego. Poczuj niesamowitą prędkość maszyn i podziwiaj wyjątkową precyzję kierowców w trakcie bezpośredniej rywalizacji ze współzawodnikami.

Usytuowanie loż VIP na PGE Narodowym zapewnia najlepszy widok na płytę stadionu, a wyjątkowy wystrój sprawia, że goście mogą doświadczyć całkowicie nowego sposobu przeżywania emocji podczas wydarzeń sportowych.

Dowiedz się więcej o wynajmie lóż VIP na PGE Narodowym:

www.biznes.pgenarodowy.pl

Mail: skybox@pgenarodowy.pl

Telefon: (+48) 22 295 91 00