Conor Shanahan zwycięzcą Red Bull Drift Masters Grand Finale 2025, Poland!

13 września 2025

Warszawa ponownie stała się światową stolicą driftu. 13 września, PGE Narodowy wypełnił się pasjonatami motorsportu z całego świata, by wspólnie przeżywać finał sezonu Red Bull Drift Masters Grand Finale 2025, Poland. To były dwa dni pełne emocji, ryku silników i widowiskowej jazdy bokiem!

Na stadionie zmierzyli się najlepsi drifterzy świata, a po emocjonującym finale triumfował Irlandczyk Conor Shanahan, który nie tylko wygrał rywalizację na PGE Narodowym, ale również sięgnął po tytuł mistrza całego sezonu Drift Masters 2025.

Specjalnym punktem programu był Wyścig Legend — pokazowa rywalizacja, w której wystąpili znani kierowcy różnych dyscyplin motorsportu. Do starcia stanęli Carlos Sainz, David Coulthard, Adam Małysz, Tadeusz Błażusiak, Mattias Ekström, Michał Kościuszko, Timmy Hansen i Johan Kristoffersson. Zawodnicy zasiedli za kierownicą buggy Polaris RZR Pro R Sport i zmierzyli się na torze pełnym przeszkód.

Zobaczcie zdjęcia!