Mastercard

Mastercard jest firmą technologiczną działającą w globalnym obszarze płatności. Obsługujemy najszybszą światową sieć przetwarzania płatności, łączącą konsumentów, instytucje finansowe, punkty handlowo-usługowe, rządy i przedsiębiorstwa. Przetwarzamy transakcje realizowane przez ponad 2 miliardy kart płatniczych, w 150 walutach, w ponad 210 krajach i terytoriach na całym świecie. Produkty i rozwiązania Mastercard sprawiają, że wszelkie czynności związane z zakupami, podróżami, prowadzeniem firmy, czy zarządzaniem finansami są łatwiejsze, bezpieczniejsze i bardziej efektywne.
W Polsce jesteśmy obecni od 24 lat. Wspólnie z naszymi partnerami biznesowymi prowadzimy szeroko zakrojone działania informacyjne i edukacyjne dla konsumentów, inicjujemy i wspieramy inicjatywy, które mają na celu rozwój obrotu bezgotówkowego oraz z sukcesem wprowadzamy na polski rynek innowacje, dzięki którym Polska jest jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie krajów na świecie w obszarze płatności elektronicznych.

Dowiedz się więcej o skali naszego działania i szybkości naszej sieci płatniczej. Odwiedź nas na Facebooku i śledź na Twitterze.