Centrum Targowe

Podstawą naszego Centrum Targowego jest wyjątkowe miejsce zwane Galerią. Ta nowoczesna przestrzeń obejmuje aż 3,2 tys. mkw. Dzięki ścianom mobilnym można podzielić pomieszczenie na część konferencyjną oraz przestrzeń wystawienniczą. Możliwości aranżacyjne są nieograniczone. Galeria tworzy idealne warunki dla organizowanych przez Państwa targów, wystaw samochodowych, konferencji, pokazów mody czy nawet uroczystych bankietów.

Na organizowaną przez Państwa imprezę goście zejdą schodami rewiowymi, które specjalnie na tą okazję możemy ozdobić. To nada przestrzeni smaku jak podczas prawdziwej gali w hollywoodzkim stylu. To tutaj modelki będą przechadzały się po specjalnie zaaranżowanym wybiegu wśród największych polskich gwiazd świata mody, kina, kultury i sportu.

Powierzchnię wystawienniczą można powiększyć o przestronne foyer, Centrum Konferencyjne, a nawet promenadę wewnętrzną stadionu. A jeśli nie jest to wystarczająca powierzchnia, czemu nie zagospodarować płyty stadionu o powierzchni 12,5 tys. mkw.! Ona zaspokoi nawet najbardziej wymagających wystawców. Na potrzeby mniejszych, kameralnych spotkań w trakcie imprezy targowej znakomicie sprawdzą się Loże VIP, a ponadto dużym udogodnieniem dla wystawców będzie możliwość skorzystania z parkingu podziemnego stadionu gwarantując szybki dostęp do swojego stoiska.

Aby porozmawiać o organizacji wydarzenia na PGE Narodowym, skontaktuj się z nami:
tel. +48 22 295 95 55

Poznaj PGE Narodowy