Mecz reprezentacji Polski w ekskluzywnych lożach!

Autor: |Data: 27 czerwca 2022

Spotkania reprezentacji Polski to wyjątkowe i pełne niezapomnianych, piłkarskich emocji wydarzenia na PGE Narodowym. Spędź je we własnej loży lub jednej z ekskluzywnych stref największego stadionu w Polsce. Poznaj ofertę PGE Narodowego i ciesz się najlepszym widokiem na murawę!

PGE Narodowy nie bez powodu nazywany jest domem reprezentacji Polski. To tutaj Biało-Czerwoni cieszyli się m.in. z awansu na mistrzostwa Europy czy mistrzostwa świata. Mecze naszej kadry możesz obejrzeć na PGE Narodowym w komfortowych i przygotowanych wedle najwyższych standardów prestiżowych strefach. 

Na arenie możesz zarezerwować miejsce w jednej z dwóch stref: Silver lub Gold albo wybrać własną lożę przygotowaną specjalnie dla Ciebie i Twoich gości. 

Pakiet Gold

Zuzel

To ekskluzywna strefa dostępna w Biznes Klubie areny. Do dyspozycji naszych gości są w niej komfortowe fotele na trybunie stadionu z doskonałym widokiem na murawę i bezpośrednim dostępem do restauracji. W strefie zapewniamy także catering, osobną recepcję i asystę hostessy w lobby. Wstęp do strefy jest możliwy na dwie godziny przed startem spotkania i godzinę po jego zakończeniu. Dla gości Pakietu Gold dostępna jest także transmisja meczu na ekranach LCD.

Rezerwacja strefy jest możliwa tylko w przypadku wykupienia minimum czterech miejsc.

Skontaktuj się z nami: skybox@2012plus.pl

Pakiet Silver

Zuzel

Strefa Silver znajduje się we wschodniej części stadionu i również zapewnia gościom komfortowe fotele na trybunach. Ponadto oferujemy w niej także catering z miejscami przy stolikach. Goście otrzymują też upominek piłkarski i kartę parkingową z miejscami na parkingu podziemnym (1 karta na 10 miejsc).

Wstęp do strefy możliwy jest na dwie godziny przed startem meczu i godzinę po jego zakończeniu. Na ekranach LCD wyświetlana jest także transmisja spotkania.

Rezerwacja strefy jest możliwa tylko w przypadku wykupienia minimum 10 miejsc.

Skontaktuj się z nami: skybox@2012plus.pl

Loża

Zuzel

To najbardziej komfortowa i prestiżowa oferta, pozwalająca zobaczyć mecz reprezentacji Polski z rodziną i przyjaciółmi w specjalnie przygotowanej loży. Do dyspozycji gości są pomieszczenia 24/12/10 i 8-osobowe. Ponadto czekają na Was także wygodne, skórzane fotele na balkonie bezpośrednio przed lożą. 

Wstęp do strefy lóż możliwy jest na 2 godziny przed startem spotkania i godzinę po zakończeniu meczu. Goście mają także zapewniony catering z dedykowaną obsługą kelnerską. W loży dostępna jest również transmisja meczu na ekranie LCD. Jeśli chcesz zarezerwować prestiżowe pomieszczenie dla swoich biznesowych partnerów, przed wejściem do loży pojawi się także nazwa Twojej firmy. Goście tej strefy na stadion wchodzą osobnym wejściem z czerwonym dywanem.

Skontaktuj się z nami: skybox@2012plus.pl