Partnerstwa

PGE Narodowy jest jednym z pięciu najlepiej zarządzanych stadionów w Europie. Pod względem osiągnięć finansowych, liczby organizowanych na nim wydarzeń oraz liczby ich uczestników, tylko nieliczne obiekty mogą mu dorównać.

Oferta partnerska PGE Narodowego obejmuje cztery kategorie: Sponsora Głównego (Tytularnego), Oficjalnego Sponsora, Partnera Biznesowego, Oficjalnego Dostawcę.
W ramach tych kategorii dostosowywane są pakiety sponsorskie:
  • pakiet świadczeń reklamowych,
  • wyłączność branżowa,
  • prawo do sprzedaży produktów,
  • prawo do realizacji projektów niestandardowych.
Współpraca z PGE Narodowym przynosi jego Partnerom wymierne efekty. W rankingu medialności marek TOP MARKA 2018, organizowanym przez magazyn "Press" i "Press-Service Monitoring Mediów", pierwsze miejsce zajęła PGE Polska Grupa Energetyczna S.A. – Główny Sponsor i Partner Tytularny PGE Narodowego. Monitoring objął 500 brandów z 50 branż, a wartością decydującą o miejscu w rankingu była siła marki, którą wyznaczały takie zmienne jak liczba publikacji, impakt i indeks sentymentu. Wartości te są bezpośrednim przełożeniem liczby kontaktów odbiorców z marką i jakościowej oceny komunikatu na jej temat. Niebagatelną rolę w ukształtowaniu tego wyniku odegrały liczne publikacje na temat wydarzeń związanych z PGE Narodowym.


POZNAJ PARTNERÓW PGE NARODOWEGO

PGE Polska Grupa Energetyczna
PGE Polska Grupa Energetyczna
Sponsor główny
PGE Polska Grupa Energetyczna jest liderem sektora elektroenergetycznego w Polsce. 40 proc. prądu płynącego z gniazdek polskich domów i przedsiębiorstw wyprodukowały elektrownie z Grupy PGE. PGE inwestuje także w nowoczesne i przyjazne środowisku technologie, takie jak energetyka wiatrowa i wodna, dzięki czemu produkuje coraz więcej czystej energii pochodzącej z odnawialnych źródeł.
Więcej
TYSKIE
TYSKIE
Sponsor
TYSKIE jest sponsorem PGE Narodowego. Na stadionie sprzedajemy piwo TYSKIE Jasne Lekkie, uwarzone z myślą o wydarzeniach sportowych na dużych obiektach, o zawartości nie przekraczającej 3,5% alk.
Więcej
Coca-Cola
Coca-Cola
Partner Biznesowy Dostawca Napojów Bezalkoholowych
Coca-Cola to marka, która wspiera sport już od niemal 100 lat. Sponsoruje największe imprezy – Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy, Igrzyska Olimpijskie. Wyznajemy wspólne wartości. Liczą się dla nas wiedza, tradycja i doświadczenie, a przede wszystkim aktywny styl życia. Dzięki partnerstwu z Coca-Colą PGE Narodowy to miejsce sprzyjające przeżywaniu pozytywnych emocji i dzieleniu się radością.
Więcej
PKP Intercity
PKP Intercity
Partner biznesowy
PKP Intercity to największy polski operator kolejowy, który łączy centra dużych miast oraz popularne ośrodki turystyczne w kraju, a także umożliwia wygodne podróżowanie po Europie.
Więcej
Totalizator Sportowy
Totalizator Sportowy
PARTNER BIZNESOWY
Totalizator Sportowy jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i zasłużonych polskich spółek. Działa nieprzerwanie od ponad 65 lat. Spółka powstała by gromadzić środki, z których finansowano remonty i budowy obiektów oraz urządzeń sportowych.
Więcej
Uber
Uber
Oficjalny Partner Taxi PGE Narodowego
Jesteśmy w strefach odbioru rozlokowanych na terenie całego obiektu, by zabrać gości PGE Narodowego dokądkolwiek chcą się udać. Umożliwiamy swobodne przemieszczanie się i optymalne wykorzystanie czasu. Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo, dlatego pracujemy nad coraz nowszymi standardami i stałym rozwojem technologii.

Więcej informacji na www.uber.com
Więcej
Lorenz Snack-World
Lorenz Snack-World
Oficjalny Dostawca Przekąsek Słonych
Lorenz Snack-World to rodzinna firma o wartościach ukierunkowanych na człowieka. Wyróżnia nas szerokie portfolio słonych przekąsek na różne okazje. Nasze marki, które od lat cieszą się uznaniem konsumentów to Crunchips, Lajkonik, Wiejskie Ziemniaczki, Monster Munch, Curly, NicNac's i inne. Wybierasz się na imprezę z przyjaciółmi, czy spędzasz czas z bliskimi – z nami te chwile będą wyjątkowe!
Więcej
Segafredo
Segafredo
Oficjalny Dostawca Kawy
Segafredo Zanetti Poland Sp. z o.o. od 2002 r. oferuje szeroką gamę wyselekcjonowanych mieszanek kaw ziarnistych, bogaty wybór profesjonalnych ekspresów oraz produktów dodatkowych, takich jak: herbaty, czekolady oraz słodkie dodatki. Misją firmy jest rozpowszechnienie na całym świecie smaku, a także kultury i właściwego sposobu przygotowania prawdziwego włoskiego espresso. Dzięki partnerstwu z Segafredo, PGE Narodowy zapewnia pozytywną energię i wspiera do działania wszystkich kawowych smakoszy.
Więcej