Partnerstwa

PGE Narodowy jest jednym z pięciu najlepiej zarządzanych stadionów w Europie. Pod względem osiągnięć finansowych, liczby organizowanych na nim wydarzeń oraz liczby ich uczestników, tylko nieliczne obiekty mogą mu dorównać.

Oferta partnerska PGE Narodowego obejmuje cztery kategorie: Sponsora Głównego (Tytularnego), Oficjalnego Sponsora, Partnera Biznesowego, Oficjalnego Dostawcę.
W ramach tych kategorii dostosowywane są pakiety sponsorskie:
  • pakiet świadczeń reklamowych,
  • wyłączność branżowa,
  • prawo do sprzedaży produktów,
  • prawo do realizacji projektów niestandardowych.
Współpraca z PGE Narodowym przynosi jego Partnerom wymierne efekty. W rankingu medialności marek TOP MARKA 2018, organizowanym przez magazyn "Press" i "Press-Service Monitoring Mediów", pierwsze miejsce zajęła PGE Polska Grupa Energetyczna S.A. – Główny Sponsor i Partner Tytularny PGE Narodowego. Monitoring objął 500 brandów z 50 branż, a wartością decydującą o miejscu w rankingu była siła marki, którą wyznaczały takie zmienne jak liczba publikacji, impakt i indeks sentymentu. Wartości te są bezpośrednim przełożeniem liczby kontaktów odbiorców z marką i jakościowej oceny komunikatu na jej temat. Niebagatelną rolę w ukształtowaniu tego wyniku odegrały liczne publikacje na temat wydarzeń związanych z PGE Narodowym.


POZNAJ PARTNERÓW PGE NARODOWEGO

PGE Polska Grupa Energetyczna
PGE Polska Grupa Energetyczna
Sponsor główny
PGE Polska Grupa Energetyczna jest liderem sektora elektroenergetycznego w Polsce. 40 proc. prądu płynącego z gniazdek polskich domów i przedsiębiorstw wyprodukowały elektrownie z Grupy PGE. PGE inwestuje także w nowoczesne i przyjazne środowisku technologie, takie jak energetyka wiatrowa i wodna, dzięki czemu produkuje coraz więcej czystej energii pochodzącej z odnawialnych źródeł.
Więcej
TYSKIE
TYSKIE
Sponsor
TYSKIE jest sponsorem PGE Narodowego. Na stadionie sprzedajemy piwo TYSKIE Jasne Lekkie, uwarzone z myślą o wydarzeniach sportowych na dużych obiektach, o zawartości nie przekraczającej 3,5% alk.
Więcej
Coca-Cola
Coca-Cola
Partner Biznesowy Dostawca Napojów Bezalkoholowych
Coca-Cola to marka, która wspiera sport już od niemal 100 lat. Sponsoruje największe imprezy – Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy, Igrzyska Olimpijskie. Wyznajemy wspólne wartości. Liczą się dla nas wiedza, tradycja i doświadczenie, a przede wszystkim aktywny styl życia. Dzięki partnerstwu z Coca-Colą PGE Narodowy to miejsce sprzyjające przeżywaniu pozytywnych emocji i dzieleniu się radością.
Więcej
New Balance
New Balance
Partner Sportowy
New Balance to amerykańska i jednocześnie jedna z najstarszych marek sportowych na świecie, specjalizująca się przede wszystkim w obuwiu do biegania. Jej historia sięga 1906 roku i od początku swojej działalności jej celem nadrzędnym, a zarazem wyzwaniem, było produkowanie obuwia idealnie dopasowanego do stopy. New Balance to kompleksowa oferta obuwia, tekstyliów i akcesoriów sportowych, ale także lifestylowych. Marka łączy w sobie innowacyjne technologie i systemy zastosowane w obuwiu i odzieży sportowej oraz oryginalny styl nawiązujący do amerykańskiego retro w rzeczach lifestylowych.
Więcej
Mastercard
Mastercard
Partner Technologiczny
Mastercard jest firmą technologiczną działającą w globalnym obszarze płatności. Obsługujemy najszybszą światową sieć przetwarzania płatności, łączącą konsumentów, instytucje finansowe, punkty handlowo-usługowe, rządy i przedsiębiorstwa. Przetwarzamy transakcje realizowane przez ponad 2 miliardy kart płatniczych, w 150 walutach, w ponad 210 krajach i terytoriach na całym świecie. Produkty i rozwiązania Mastercard sprawiają, że wszelkie czynności związane z zakupami, podróżami, prowadzeniem firmy, czy zarządzaniem finansami są łatwiejsze, bezpieczniejsze i bardziej efektywne.
Więcej
PKP Intercity
PKP Intercity
Partner biznesowy
PKP Intercity to największy polski operator kolejowy, który łączy centra dużych miast oraz popularne ośrodki turystyczne w kraju, a także umożliwia wygodne podróżowanie po Europie.
Więcej
Segafredo
Segafredo
Oficjalny Dostawca Kawy
Segafredo Zanetti Poland Sp. z o.o. od 2002 r. oferuje szeroką gamę wyselekcjonowanych mieszanek kaw ziarnistych, bogaty wybór profesjonalnych ekspresów oraz produktów dodatkowych, takich jak: herbaty, czekolady oraz słodkie dodatki. Misją firmy jest rozpowszechnienie na całym świecie smaku, a także kultury i właściwego sposobu przygotowania prawdziwego włoskiego espresso. Dzięki partnerstwu z Segafredo, PGE Narodowy zapewnia pozytywną energię i wspiera do działania wszystkich kawowych smakoszy.
Więcej
Algida
Algida
Oficjalny Dostawca Lodów
W Algidzie wierzymy, że radość wynika z małych rzeczy, takich jak uśmiech czy jedzenie lodów. Nasze lody od lat zbliżają do siebie ludzi i inspirują do dzielenia się radością. Bogate portfolio marki obfituje w szereg propozycji, z których każdy znajdzie coś dla siebie. Wśród lodowych hitów Algidy znajdują się takie marki jak Magnum, Carte d’Or, Big Milk czy Twister. Zasmakuj radości razem z nami!
Więcej
Sodexo Polska
Sodexo Polska
Oficjalny Dostawca Usług Cateringowych
Firma Sodexo na co dzień świadczy kompleksowe usługi żywieniowe na PGE Narodowym w Warszawie, zapewniając tym samym catering podczas różnorodnych imprez sportowych, kulturalnych i rekreacyjnych, a także obsługując eventy organizowane w lożach stadionu. Do tej pory Sodexo zadbało m.in. o kompleksową obsługę cateringową podczas Mistrzostw EURO 2012, a także szczytu klimatycznego COP19 w Warszawie i wielu innych wydarzeń dużej rangi, które miały miejsce na PGE Narodowym w Warszawie.
Więcej
FREENOW
FREENOW
Oficjalne Taxi
FREENOW w ramach współpracy z PGE Narodowym przygotowało dla swoich pasażerów specjalny kod, dzięki któremu użytkownik aplikacji otrzymuje 25 zł na pierwszy przejazd.
Więcej
Trawnik
Trawnik
Oficjalny Dostawca
Trawnik Producent to firma z ponad 17 letnią tradycją, specjalizująca się w produkcji darni rolowanej na potrzeby zarówno klientów indywidualnych jak i branży budownictwa sportowego.
Więcej
Varsovia
Varsovia
Rekomendowany apathotel
VARSOVIA - więcej niż hotel! Varsovia Apartamenty KASPRZAKA i Varsovia Apartamenty JEROZOLIMSKIE to doskonale zlokalizowane, komfortowe i wygodne obiekty, stworzone z myślą o najbardziej wymagających klientach.
Więcej