Partnerstwa

PGE Narodowy jest jednym z pięciu najlepiej zarządzanych stadionów w Europie. Pod względem osiągnięć finansowych, liczby organizowanych na nim wydarzeń oraz liczby ich uczestników, tylko nieliczne obiekty mogą mu dorównać.

Oferta partnerska PGE Narodowego obejmuje cztery kategorie: Sponsora Głównego (Tytularnego), Oficjalnego Sponsora, Partnera Biznesowego, Oficjalnego Dostawcę.
W ramach tych kategorii dostosowywane są pakiety sponsorskie:
  • pakiet świadczeń reklamowych,
  • wyłączność branżowa,
  • prawo do sprzedaży produktów,
  • prawo do realizacji projektów niestandardowych.
Współpraca z PGE Narodowym przynosi jego Partnerom wymierne efekty. W rankingu medialności marek TOP MARKA 2018, organizowanym przez magazyn "Press" i "Press-Service Monitoring Mediów", pierwsze miejsce zajęła PGE Polska Grupa Energetyczna S.A. – Główny Sponsor i Partner Tytularny PGE Narodowego. Monitoring objął 500 brandów z 50 branż, a wartością decydującą o miejscu w rankingu była siła marki, którą wyznaczały takie zmienne jak liczba publikacji, impakt i indeks sentymentu. Wartości te są bezpośrednim przełożeniem liczby kontaktów odbiorców z marką i jakościowej oceny komunikatu na jej temat. Niebagatelną rolę w ukształtowaniu tego wyniku odegrały liczne publikacje na temat wydarzeń związanych z PGE Narodowym.


POZNAJ PARTNERÓW PGE NARODOWEGO

PGE Polska Grupa Energetyczna
PGE Polska Grupa Energetyczna
Sponsor główny
PGE Polska Grupa Energetyczna jest liderem sektora elektroenergetycznego w Polsce. 40 proc. prądu płynącego z gniazdek polskich domów i przedsiębiorstw wyprodukowały elektrownie z Grupy PGE. PGE inwestuje także w nowoczesne i przyjazne środowisku technologie, takie jak energetyka wiatrowa i wodna, dzięki czemu produkuje coraz więcej czystej energii pochodzącej z odnawialnych źródeł.
Więcej
TYSKIE
TYSKIE
Sponsor
TYSKIE jest sponsorem PGE Narodowego. Na stadionie sprzedajemy piwo TYSKIE Jasne Lekkie, uwarzone z myślą o wydarzeniach sportowych na dużych obiektach, o zawartości nie przekraczającej 3,5% alk.
Więcej
Coca-Cola
Coca-Cola
Partner Biznesowy Dostawca Napojów Bezalkoholowych
Coca-Cola to marka, która wspiera sport już od niemal 100 lat. Sponsoruje największe imprezy – Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy, Igrzyska Olimpijskie. Wyznajemy wspólne wartości. Liczą się dla nas wiedza, tradycja i doświadczenie, a przede wszystkim aktywny styl życia. Dzięki partnerstwu z Coca-Colą PGE Narodowy to miejsce sprzyjające przeżywaniu pozytywnych emocji i dzieleniu się radością.
Więcej
PKP Intercity
PKP Intercity
Partner biznesowy
PKP Intercity to największy polski operator kolejowy, który łączy centra dużych miast oraz popularne ośrodki turystyczne w kraju, a także umożliwia wygodne podróżowanie po Europie.
Więcej
Bank Pekao S.A.
Bank Pekao S.A.
PARTNER BIZNESOWY/BANKOWY
Bank Pekao S.A., założony w 1929 r., jest jedną z największych instytucji finansowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej i drugim największym bankiem uniwersalnym w Polsce z 280 mld zł aktywów. Posiadając drugą co do wielkości sieć oddziałów, Bank Pekao obsługuje ponad 6,3 mln klientów. Jako wiodący bank korporacyjny w Polsce, obsługuje co drugą korporację w naszym kraju. Status banku uniwersalnego opiera się na wiodącej na rynku pozycji w private banking, które już od 25 lat oferuje profesjonalną obsługę i rozwiązania finansowe dla klientów z wysokimi aktywami, a także na zarządzaniu aktywami i działalności maklerskiej.
Więcej
Tarczyński
Tarczyński
PARTNER BIZNESOWY
Tarczyński to jedna z największych i najbardziej innowacyjnych, rodzinnych firm sektora spożywczego w Polsce, marka numer 1 wartościowo w całej kategorii wędlin paczkowanych oraz zdecydowany lider w kategorii kabanosów. Misją firmy założonej ponad 30 lat temu przez Państwa Elżbietę i Jacka Tarczyńskich jest inspirować do mądrego odżywiania, żeby zmieniać życie na lepsze w myśli idei – JESZ LEPIEJ, ŻYJESZ LEPIEJ. Obecnie jej produkty dystrybuowane są do blisko 30 krajów świata na 3 kontynentach.
Więcej
Totalizator Sportowy
Totalizator Sportowy
PARTNER BIZNESOWY
Totalizator Sportowy jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i zasłużonych polskich spółek. Działa nieprzerwanie od ponad 65 lat. Spółka powstała by gromadzić środki, z których finansowano remonty i budowy obiektów oraz urządzeń sportowych.
Więcej
Uber
Uber
Oficjalny Partner Taxi PGE Narodowego
Jesteśmy w strefach odbioru rozlokowanych na terenie całego obiektu, by zabrać gości PGE Narodowego dokądkolwiek chcą się udać. Umożliwiamy swobodne przemieszczanie się i optymalne wykorzystanie czasu. Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo, dlatego pracujemy nad coraz nowszymi standardami i stałym rozwojem technologii.

Więcej informacji na www.uber.com
Więcej