Zarezerwuj lożę VIP na największe wydarzenia w Polsce

Autor: |Data: 10 marca 2023

PGE Narodowy to jedna z najnowocześniejszych aren wielofunkcyjnych na świecie, na której na przestrzeni ostatnich lat odbyło się kilkaset spektakularnych wydarzeń muzycznych i sportowych. Stadion gościł największe gwiazdy światowego formatu takie jak m.in. Coldplay, Rammstein, Mettalica, Andrea Bocelli, Sting czy Ed Sheeran, którego koncerty w 2022 roku przyciągnęła rekordowa liczba 150 tys. fanów. PGE Narodowy nie bez powodu nazywany jest również Domem Reprezentacji Polski. To właśnie tutaj Biało-Czerwoni rozgrywają swoje brawurowe mecze, które co roku podziwiają setki tysięcy kibiców.

W 2023 roku PGE Narodowy po raz kolejny stanie się areną największych piłkarskich rozgrywek. Fani tego sportu będą mogli śledzić walkę reprezentacji Polski w eliminacjach Euro 2024. Pierwszy mecz w rozgrywkach Polacy rozegrają już 27 marca, gdy zmierzą się z drużyną Albanii. Kadra Fernando Santosa stanie następnie naprzeciwko reprezentacji Wysp Owczych i zmierzy się z nią 7 września, by 15 października zagrać przeciwko Mołdawii. Ostatni z meczów w ramach eliminacji do Euro 2024 Biało-Czerwoni rozegrają 17 listopada, a ich przeciwnikami będą Czesi.

Wielkie sportowe emocje będą towarzyszyć kibicom również 2 maja, gdy w ramach Finału Pucharu Polski na PGE Narodowym zmierzą się ze sobą najlepsze polskie drużyny piłkarskie. Zgodnie z dotychczasową tradycją, również w maju, na PGE Narodowym odbędzie się wielkie święto miłośników czarnego sportu, czyli 2023 ORLEN FIM Speedway Grand Prix Of Poland - Warsaw, gdzie w szranki o laur najlepszego żużlowca świata staną wielkie gwiazdy z kraju i z zagranicy. 3 czerwca na PGE Narodowy powrócą sporty walki. Wszystko to za sprawą Gali XTB KSW Colosseum 2, podczas której będzie można podziwiać na żywo największe gwiazdy organizacji KSW. We wrześniu na największym stadionie w Polsce zadebiutuje za to finałowy etap tegorocznego cyklu Drift Masters European Championship - driftingowego wydarzenia, na które fani motorsportu czekali od zawsze.

W 2023 roku na PGE Narodowym nie zabraknie również największych gwiazd światowego formatu. Koncertowy sezon 21 czerwca otworzy Red Hot Chili Peppers. Następnie w dniach 27-28 czerwca, na arenę powróci Beyoncé, która dzień po dniu zagra dwa koncerty w ramach trasy Renaissance World Tour. 2 lipca na arenie wystąpi Harry Styles, a dwa tygodnie później P!NK. Sierpień na PGE Narodowym będzie wielkim świętem muzyki rockowej i elektronicznej, a wszystko to za sprawą czterech koncertów gwiazd z Polski i z zagranicy. 2 sierpnia na stadionie zagra kultowy brytyjski zespół Depeche Mode, 9 sierpnia wystąpi kanadyjski The Weeknd, 14 sierpnia amerykańska grupa Imagine Dragons, a 26 sierpnia na PGE Narodowy powróci Dawid Podsiadło, którego pierwszy koncert na arenie cieszył się ogromnym zainteresowaniem fanów polskiej muzyki. Koncertowy sezon w 2023 roku zamknie festiwal muzyki tanecznej – Roztańczony PGE Narodowy.

Te niezwykłe wydarzenia sportowe i muzyczne będzie można podziwiać z komfortowych i gwarantujących pełną prywatność lóż VIP PGE Narodowego. Ich usytuowanie zapewnia najlepszy widok na płytę stadionu, a wyjątkowy wystrój sprawia, że goście mogą doświadczyć całkowicie nowego sposobu przeżywania koncertów światowych gwiazd czy pełnych mistrzowskich zagrań meczów piłkarskich. Goście lóż VIP rozpoczną swoją pełną pozytywnych emocji przygodę na PGE Narodowym od przeznaczonego specjalnie dla nich wejścia z dedykowaną recepcją. W trakcie wydarzenia zadba o nich zaś profesjonalna obsługa kelnerska, która zaserwuje dania cateringu VIP, na który składają się tak ciepłe, jak i zimne posiłki, desery i napoje.

Loże VIP na PGE Narodowym nie tylko umożliwiają przeżywanie spektakularnych i zapadających na lata w pamięci emocji, które towarzyszą koncertom i sportowym zmaganiom, ale i stanowią doskonałą kanwę do budowania relacji biznesowych z zaproszonymi gośćmi i kontrahentami.

Dowiedz się więcej o wynajmie lóż VIP na PGE Narodowym: