Najbardziej ekskluzywne przestrzenie PGE Narodowego dostępne w ostatnich czerwcowych terminach. Zarezerwuj teraz!

Autor: |Data: 27 kwietnia 2023

PGE Narodowy to nie tylko stadion piłkarski, ale również wielofunkcyjna arena dysponująca ponad 50 000 mkw. powierzchni biznesowej oraz wieloma niestandardowymi pomieszczeniami. Obiekt wyróżnia się wyjątkowym położeniem w samym sercu Warszawy oraz niezwykłym zróżnicowaniem przestrzeni, które są wykorzystywane podczas organizacji imprez firmowych, gal, kongresów, targów, prezentacji produktów czy konferencji. To unikatowe miejsce jest największym kompleksem konferencyjno-kongresowym w stolicy.

Centrum Konferencyjne

Centrum Konferencyjne umiejscowione na wschodzie PGE Narodowego składa się z sześciu wielofunkcyjnych sal wyposażonych w nowoczesny sprzęt multimedialny. Ich łączna powierzchnia pozwala na zorganizowanie spotkania dla blisko 2 tysięcy uczestników. Nowoczesne pomieszczenia o nazwach europejskich miast: Paryż, Amsterdam, Rzym, Londyn, Barcelona oraz Warszawa, charakteryzują się dużą przestronnością i mogą być dowolnie aranżowane oraz dostosowywane do określonych wymagań klientów. Obszerne foyer, do którego prowadzą cztery ciągi wind oraz dwa ciągi schodów ruchomych, stanowi ich doskonałe uzupełnienie i może pełnić funkcje rejestracji lub powierzchni wystawienniczej czy cateringowej.

Pomieszczenia Londyn oraz Paryż dzięki możliwości wyodrębnienia z nich trzech mniejszych modułów, pozwalają na zorganizowanie paneli tematycznych lub przeprowadzenie warsztatów w mniejszych grupach. Wszystkie sale konferencyjne PGE Narodowego są klimatyzowane i gwarantują wysoki komfort prowadzenia spotkań, głównie za sprawą nowoczesnego wyposażenia multimedialnego, dostępu do naturalnego światła oraz zastosowania kompleksowych rozwiązań. Z myślą o komforcie uczestników spotkań, stadion przygotował również przestronny podziemny parking. Obiekt dostosowany jest także do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Biznes Klub

Dla najbardziej wymagających klientów PGE Narodowy udostępnia wyjątkowo prestiżową przestrzeń obiektu - Biznes Klub. Jest to miejsce o ekskluzywnym wystroju i nieograniczonych możliwościach aranżacyjnych, w którym możliwe jest zorganizowanie wydarzenia dla ponad 2,5 tysiąca osób. Przestronna sala zajmująca powierzchnię 3,2 tys. mkw idealnie sprawdza się zarówno podczas gal, targów, kongresów czy wydarzeń korporacyjnych. Ta wyjątkowa przestrzeń umożliwia ustawienie nawet dwóch scen jednocześnie, przeprowadzenie konferencji z częścią wystawienniczą i cateringową, a także montaż aranżacji targowych. Widok na płytę areny wraz z dostępem do promenady i trybun VIP, wysoki standard wykończenia oraz przestronne foyer to największe atuty Biznes Klubu.

Zorganizuj niezapomniane wydarzenie w najbardziej prestiżowych przestrzeniach PGE Narodowego. O pełną obsługę zadba doświadczony zespół operacyjny, który na co dzień przygotowuje eventy dla najbardziej wymagających klientów. Skorzystaj z ostatnich czerwcowych terminów wynajmu cieszącego się ogromną popularnością Biznes Klubu i Centrum Konferencyjnego.

Centrum Konferencyjne – wolne terminy:

9-14 czerwca 2023

19 czerwca 2023

23 czerwca 2023

Biznes Klub – wolne terminy:

5-7 czerwca 2023

18-19 czerwca 2023

Profesjonaliści z zespołu PGE Narodowego gwarantują elastyczną formę współpracy, która pozwala wypracować najlepsze rozwiązania. Dowiedz się więcej:

Telefon: (+48) 22 295 95 55

E-mail: sprzedaz@2012plus.pl