Biznes Klub

Biznes Klub wraz ze swoim prestiżowym wystrojem i nieograniczonymi możliwościami aranżacji z łatwością będzie sceną dla spotkań biznesowych. Ta wielka przestrzeń – 3,2 tys. mkw. – jest idealna do organizacji konferencji, bankietów, wystaw, targów czy okazałych gal z wręczaniem nagród. Eleganckie wejście tunelem VIP po czerwonym dywanie przywita każdego z Państwa gości nadając wysoką rangę organizowanemu eventowi.

Dzięki oryginalnemu układowi przestrzeni w Biznes Klubie możemy w ciekawy sposób aranżować wiele funkcji w jednym miejscu - można zorganizować np. catering w centralnej części, a prezentację i kameralny koncert w bocznych wykuszach wysokich na 9 m. Z Biznes Klubu rozpościera się przepiękna panorama na płytę boiska i na trybunę najnowocześniejszego stadionu w Polsce. Dużym atutem jest dostęp do prywatnego tarasu oraz trybuny VIP mogącej pomieścić prawie 2,6 tys. osób.

Specjalnie dla Was na telebimach o powierzchni prawie 60 mkw. każdy, wyświetlimy prezentację firmy, a nagłośnienie całostadionowe sprawi, że każdy event zmieni się w niezapomniane przeżycie.

Aby porozmawiać o organizacji wydarzenia na PGE Narodowym, skontaktuj się z nami:
tel. +48 22 295 95 55

Poznaj PGE Narodowy